poniedziałek, 5 listopada 2012

Wstęp, czyli powitanie czytelników.

"O wszystkim i o niczym" - idealny tytuł do tego projektu. Potrzeba pisania jest ogromna, a tworzenie do szuflady nieco deprymuje. Nie spodziewam się tłumów czytających lub chociażby przeglądających tą stronę, ale może komuś się spodoba, może kogoś zainspiruje do napisania czegoś własnego co byłoby dla mnie oczywiście największą nobilitacją.


Dla mnie przede wszystkim to możliwość szkolenia i doskonalenia swojego "warsztatu", być może również wstęp do wydania czegoś na papierze z czym noszę się od jakiegoś czasu i nie mogę się zebrać, a także do czego brakuje jeszcze umiejętności. Cóż...zdradliwa wena, raz jest, raz jej nie ma;)


Tematyka projektu? Jak sama nazwa wskazuje, czyli wszystko i nic. Będzie po trochu wszystkiego, w zależności od danego dnia. Z czasem okaże się w jakim kierunku będzie podążał ten projekt. Jaką drogą pójdzie jego autor heh. Co ostatecznie z tego wyjdzie zobaczymy.


Cóż zapraszam do czytania i przeglądania tekstów ukazujących się na tym blogu. Jak masz jakiś swój tekst, którym chcesz się podzielić to podsyłaj.


Witam.
Jarosław D.

3 komentarze:

 1. Hej
  nie wiem czy jeszcze piszesz na tym blogu, ale dla mnie to świetny początek ;-). Też mam bloga i zapraszam na niego : juliagrabiec.blogspot.com. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oki sorka, jak pisałam poprzedni komentarz to nie zwróciłam uwagi na archiwum bloga. Widzę, że piszesz już trochę na nim; dla mnie to świetny blog i z przyjemnością czytam Twoje posty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie dziękuję za miłe słowa i link do Twojego bloga. Miło czytać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń