poniedziałek, 28 stycznia 2013

(Info) Rycerz Ciernistego Krzewu nadchodzi. Znalazł się wydawca!

Od dłuższego czasu na blogu nie było nic o powstającym obecnie Rycerzu Ciernistego Krzewu. Prace nad projektem trwają i choć nie ma nowych szczegółów czy to o wydawcy czy o dacie premiery, to na swoim profilu FB co jakiś czas autorzy dodają kolejne rysunki. 


Apetyt na zakup z każdym kolejnym kadrem rośnie coraz mocniej. Cierpliwie czekam na premierę, a w oczekiwaniu na nią zapraszam do obejrzenia najnowszych rysunków z RCK.
Rys Kamil Boettcher, kolor Kamil Konrad Karpiński

Łukasz Rydzewski

Maciej Kachel

Szymon Łopatka
(aktualizacja) Fantastyczna wiadomość pojawiła się na profilu FB, wpisana przez jednego z twórców. Wynika z niej, że na 99% znalazł się wydawca Rycerza Ciernistego Krzewu! Nie jest jeszcze to zaklepane, więc na szczegóły przyjdzie czas, ale możemy być chyba spokojni.

Wpis z profilu FB:

Jest wydawca (sam się zgłosił/nie było potrzeby szukania:)...szczegółów na razie nie można zdradzić aż obie strony dojdą do porozumienia i wszystko co ma być podpisane zostanie podpisane, więc puki co to "ściśle tajne";] (ale komiks powinien na 99% pojawić się na półkach na przełomie kwietnia i maja;). a więc ściskajcie kciuki abyśmy się wyrobili w czasie:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz