piątek, 25 stycznia 2013

(Info) Nowa wyszukiwarka ebooków (upolujebooka.pl) już działa

Rynek książek elektronicznych w naszym kraju rozwija się bardzo prężnie. Każdego dnia w sklepach oferujących ebooki, pojawiają się kolejne pozycje. Ogromną przewagą książek elektronicznych nad klasycznymi, papierowymi wydaniami jest cena. Cena, która bardzo często jest naprawdę zadowalająca, a to dzięki rzeszy promocji oferowanych przez wspomniane wyżej sklepy.


Swego czasu pisałem już o zaletach e-booków, a także porównywałem je z książkami tradycyjnymi. Jednym z plusów wtedy wymienionych, były właśnie liczne promocje. Rzadko kiedy czytelnicy mają czas, aby przejrzeć wszystkie sklepy w poszukiwaniu najtańszego wydania. Czasami ciężko też połapać się we wszystkich promocjach. Do tej pory korzystałem codziennie z portalu swiatczytnikow.pl, który jest prawdziwą skarbnicą wiedzy dla e-czytelnika. Tam też każdego ranka, pojawiają się informacje o wszystkich promocjach. 


Od jakiego czasu portal ten ma konkurencję w stronie upolujebooka.pl. Chociaż jest to dopiero wersja beta to i tak już z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić. Dlaczego strona jest tak ciekawa? Oddaje głos twórcy:


Projekt UpolujeBooka.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku ze szczególnym uwzględnieniem cen książek elektronicznych. Wielu właścicieli czytników nie kryje niezadowolenia z faktu, że e-booki – względem książek papierowych – są po prostu za drogie. Do takich osób należą również twórcy UpolujeBooka.pl. Czytnik, czy tablet, ze względu na wygodę użytkowania, potrafią zauważalnie zwiększyć ilość czytanych książek. Można kupować książki w promocjach, ale zazwyczaj wiąże się to ze żmudnymi poszukiwaniami w licznych księgarniach oferujących e-booki. Jednak nawet codzienna lektura serwisów nie zagwarantuje, że nie ominie nas jakaś, szczególnie atrakcyjna, wyprzedaż. Powstało więc pytanie – czy można zminimalizować to ryzyko?

UpolujeBooka.pl jest systemem, który zaoszczędzi Wasz czas – poświęcany do tej pory na poszukiwania książek. Oszczędzi również pieniądze, które zyskacie otrzymując informacje o przecenie książki która Was interesuje.

Jeśli czytasz książki na czytnikach, lub tabletach, ale masz dość wysokich cen publikacji elektronicznych UpolujeBooka.pl jest właśnie dla Ciebie.


Szczególnie ciekawą jest opcja, gdzie po zalogowaniu na swoje konto dodajemy informacje o interesującej nas pozycji, a w chwili, gdy będzie ona w promocyjnej cenie na nasz e-mail dostaniemy alert. Dzięki temu mamy pewność, że nie przegapimy interesującej nas promocji. Autor strony wciąż nad nią pracuje, chcąc ją ulepszyć, aby jak najlepiej służyła czytelnikom, dlatego jeśli nasuną się Wam jakieś wnioski i pomysły, to śmiało możecie do Niego pisać.

Zapraszam do korzystania. Polecam.

Link do porównywarki


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz