czwartek, 17 stycznia 2013

(Info) "WKKM" dostępna w łódzkiej księgarni INCAL

Nie lada niespodzianka dla wszystkich zainteresowanych Wielką Kolekcją Komiksów Marvela. Otóż, począwszy od czwartego tomu, można je kupować za pośrednictwem księgarni komiksowej Incal w Łodzi. Dostępna jest zarówno sprzedaż bezpośrednia, jak i zakup z wysyłką w dowolne miejsce.
Informacja wysłana przez pracowników księgarni:Najnowszy numer czyli "Wolverine" Chrisa Claremonta i Franka Millera!

   Wolverine
   Spider-Man. Narodziny Venoma

Po pewnych problemach ze sprowadzeniem kolekcji Marvela wreszcie udało się. Jednak serii nie mamy bezpośrednio od wydawcy- ten NIE JEST zainteresowany sprzedażą przez księgarnię komiksową.

W związku z tym kolekcja jest u nas na nieco innych zasadach. Dostawę nowych tomów mamy tylko raz. Po wyprzedaniu zapasu nie mamy możliwości dobioru kolejnych egzemplarzy.

W związku z tym namawiamy do zamawiania (w komentarzu można napisać, iż wysyłka razem z nalbliższym zamówieniem, tak by obniżyć koszta wysyłki), rezerwowania z wyprzedniem.

Pozdrawiamy

Incal.com.pl


Czwarty tom - Volverine - do zakupienia tutaj -->  Volverine Frank Miller

Znamy go z komiksów z przygodami mutantów z drużyny X-Men.

Logan, szukając w Japonii swej ukochanej Mariko, odkrywa, że wydano ją za mąż za innego mężczyznę! A wszystko po to, by pokryć dług zaciągnięty przez jej ojca. Wściekły z powodu tej zdrady Wolverine wyładowuje swój gniew na Dłoni oraz zyskuje nowego sprzymierzeńca, który ostudzi miotane nim namiętności- spragnioną walki wojowniczkę i ronina w jednym - Yukio.  Klasyczny już komiks z Wolverinem z rysunkami Franka Millera autora "Sin City"


Swoją drogą, zapraszam do odwiedzenia księgarni albo bezpośrednio, albo wirtualnie.

Stacjonarna księgarnia Incal
Miło nam poinformować, iż otworzyliśmy stacjonarną księgarnię Incal w Łodzi przy ulicy Narutowicza 30 (pomiędzy kinem Bałtyk a ulicą Kilińskiego). Księgarnia czynna w następujących godzinach: poniedziałek- piątek 10-18.

strona www --> incal.com.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz