niedziela, 3 marca 2013

(Info) Będzie czwarty Bler? Roboczy tytuł - "Stan strachu"

Wczorajszy wieczór - a w zasadzie już noc - przyniósł świetną informację dla wszystkich miłośników twórczości Rafała Szłapy. Na profilu FB Blera, ukazała się bowiem informacja, która daje nadzieje, na powstanie czwartej odsłony komiksu o superbohaterze z Krakowa.
Autor tej świetnej trylogii, poinformował fanów, o tym, że jest już zarys fabuły do kolejnego zeszytu. Zresztą oddaje głos Rafałowi:

Łaziło to za mną od kilku tygodni, ale brakowało iskry. Wczoraj, po drodze z pracy oraz kiedy chwilę później spędzałem radosne chwile na fotelu dentystycznym, wykrystalizowała się fabuła Blera czwartego. Kiedy i czy wyjdzie, trudno w tej chwili powiedzieć, ale przynajmniej możecie zobaczyć niewielki owoc wczorajszych chwil twórczego natchnienia!

Pod wpisem umieszczony został rysunek, będący zapowiedzią tego, czego możemy się spodziewać, po nowym Blerze. Pewne jest jedno - mamy na co czekać i za co trzymać kciuki. Ja kibicuje z całych sił.Rafale, odpowiadając na Twoje pytania zadane przez FB... ZDECYDOWANIE WARTO WRACAĆ DO TEMATU!!!


W oczekiwaniu, zapraszam do przeczytania innych tekstów odnośnie tej trylogii:

Recenzja trylogii

Bler - wycięte strony

Wieści ze świata Blera


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz