poniedziałek, 11 lutego 2013

(Info) Żywe Trupy jako...audiobook

Zastanawiam się, gdzie przebiega granica nowoczesności w komiksie? Po komiksowych wydaniach na tablety i telefony komórkowe, nadszedł czas na wersję audiobookową. Tak, tak... dobrze przeczytaliście. Wkrótce premiera pierwszej na świecie dźwiękowej adaptacji komiksu.Połączone, dwa pierwsze tomy kosztować będą niemal 35zł. Oto jak reklamuje ją sklep, który będzie prowadził sprzedaż:

Pierwsza na świecie dźwiękowa adaptacja kultowego komiksu! Superprodukcja ze świetnymi aktorami i kapitalną muzyką! Posłuchaj, jeśli nie wierzysz, że audiobook wciągnie Cię tak jak „Walking Dead”...

Trzymająca w napięciu adaptacja kultowego komiksu, który stał się kanwą bijącego rekordy popularności serialu „The Walking Dead”!

Rick, wzorowy policjant z małego miasteczka postrzelony podczas pościgu za zbiegami, budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem – w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw... musi przeżyć.

W słuchowisku „Żywe trupy”, które stworzyli twórcy superprodukcji „Gra o tron”, role bohaterów odgrywają aktorzy tak znakomici jak Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. Doskonała obsada, wciągająca fabuła, świetna muzyka i spektakularne efekty specjalne to gwarancja doskonałej rozrywki – nie tylko dla fanów historii z zombie w roli głównej!

Źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz