poniedziałek, 11 lutego 2013

(Info) Japońskie Walentynki w Galerii Łódzkiej 14-15 II

Moda na kulturę rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni rozwija się w najlepsze. Obok bardzo wartościowych imprez organizowanych m.in. przez BUNKA, zaczynają pojawiać się również mocno komercyjne. Jedna z nich odbędzie się w... centrum handlowym.Ciekawe jak będzie z jej wartością merytoryczną.Wydarzenie ma związek ze zbliżającymi się walentynkami. Zwolennikiem tego święta nie jestem, podobnie jak spędzania wolnego czasu w sklepach, ale może się wybiorę zobaczyć jak zostało to zorganizowane. Dla zainteresowanych informacja o imprezie, podana przez organizatora.


Galeria Łódzka postanowiła zaproponować swoim klientom Walentynki skąpane w japońskim klimacie. Niewątpliwie będzie to czas przepełniony egzotyką, rozmowami w sprzyjającej scenerii, kulinarnymi atrakcjami i wieloma niespodziankami. Już 14-ego lutego będzie można poczuć przedsmak niedzielnego eventu i usiąść sobie w specjalnie przygotowanej strefie japońskiej, a tam pod opieką specjalisty stworzyć niepowtarzalną kartkę z wyznaniem miłosnym w języku japońskim. A w niedzielę 17-ego lutego czekać będzie na klientów Galerii cała paleta atrakcji rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Zakochani będą mogli wziąć udział w warsztatach przygotowywania sushi a miłośnicy tego specjału docenią z pewnością szansę nauki od najlepszych. Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać pod adresem: info@galeria.lodzka.pl z dopiskiem „warsztaty sushi” oraz imionami i nazwiskami pary. Kolejną atrakcją będą kreatywne warsztaty origami. Sztukę formowania z papieru będą przybliżać specjaliści z Polskiego Centrum Origami. Galeria Łódzka da także swoim klientkom szansę przekroczenia progu magicznego świata gejszy. W specjalnie przygotowanym punkcie panie będą miały szansę wcielenia się w rolę gejszy, dzięki makijażom wykonanym przez markę Douglas, a pamiątkowe zdjęcia wykonane na klimatycznym tle w stroju gejszy, będą niebanalną pamiątką z Japońskich Walentynek. O wyciszenie w egzotycznym stylu zadba salon masażu Thai Way. Nie zabraknie atrakcji w męskim stylu. Miłośnicy motocykli obejrzą niezwykłe „cacka” konstruowane przez pasjonata w tej dziedzinie Sławomira Porosa. Inspiracją do stworzenia jednego z nich był japoński wojownik Musashi, który był twórcą szkoły walki dwoma mieczami.

W specjalnym konkursie Walentynkowym będzie do wygrania wycieczka do Paryża ufundowana przez Biuro Podróży Sun Club, podczas której zakochani odwiedzą między innymi najlepsze miejsce w Paryżu serwujące sushi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz