czwartek, 4 sierpnia 2016

(Info) Tylko Wrestling Jest Prawdziwy trafił do druku

Łukasz Kowalczuk podesłał dziś bardzo ciekawą i radosną nowinę zatem ślę ją dalej w komiksowy świat. Do druku trafił właśnie jego najnowszy komiks o jakże intrygującym tytule "Tylko Wrestling Jest Prawdziwy". Jaram się i czekam, choć daje sobie rękę uciąć, że będzie to rzecz wykręcona i dla dorosłych dzieci. Nie każdy zrozumie hehe.

Preorder za 10zł do zamówienia TUTAJ

Garść informacji o samym tytule od jego autora.

Łukasz Kowalczuk 
Tylko Wrestling Jest Prawdziwy 
24 strony, A5, kolor, 12 złotych 
Mydło Zin, seria Komiksy z Łazienki, Kraków 2016  
ISBN: 978-83-945589-1-8 
Premiera: 12 sierpnia na wernisażu wystawy Tylko Wrestling Jest Prawdziwy, która odbędzie w krakowskiej Galerii Łazienka. Kolejne wystawy promujące komiks odbędą się w Warszawie (16 września, Centrum PopKultury Yatta) oraz w Gdyni (listopad, Cyganeria). 
Pod koniec lat 80. telewizja satelitarna czy kablowa były jeszcze marzeniem, TVP2 emitowało w niedzielne wieczory program “Bliżej Świata”. To była składanka ciekawostek z zagranicy, które dopuszczała na antenę dogorywająca cenzura. Zawsze czekałem na Benny'ego Hilla i cycki, kiedy nagle...
Tylko Wrestling Jest Prawdziwy to komiks autobiograficzno-historyczno-edukacyjny.
Wyjaśnia czym jest wrestling, bez cytowania wikipedii.
 
fb.com/mydlozin
lukaszkowalczuk.com


Żałuję tylko jednego...że nie będę na premierze i wernisażu. Szkoda. Podeślijcie foty jeśli będziecie.


Na "Półce" wkrótce recenzją...chyba, że będę czekał na wersję papierową wówczas nieco dłużej niż za chwilę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz