czwartek, 3 kwietnia 2014

(Info) Dragon Cinema HD wkracza do Polski!

Świetna informacja dla miłośników kina azjatyckiego. Na kwiecień zaplanowany został start nowego kanału, prezentującego filmy azjatyckiej produkcji. Dla miłośników japońskiej kinematografii będzie to z pewnością spora gratka.Więcej informacji poniżej:


W kwietniu 2014 roku planowany jest debiut w Polsce nowego kanału telewizyjnego - Dragon Cinema. Stacja w jakości HD będzie emitowała filmy azjatyckie. Miłośnicy kina rzadko mają okazję oglądać najlepsze filmy azjatyckie na swoich ekranach. W ofercie Dragon Cinema znajdzie się ponad 500 dzieł kinematografii japońskiej, chińskiej, koreańskiej czy indyjskiej, wszystkie w jakości HD w polskiej wersji językowej. Już od kwietnia kanał Dragon Cinema będzie dostępny w dystrybucji w formule Premium TV - jedyny na terenie Polski kanał korzystający z całego bogactwa świata filmów azjatyckich, od kina akcji po wybitne filmy ostatniej dekady.

Jest to kanał dedykowany prawdziwym miłośnikom kina i kultury azjatyckiej, który bardzo uatrakcyjni ofertę kanałów Premium, dostępnych u operatorów kablowych i satelitarnych. Będzie dystrybuowany w całej Europie, ale jego pierwszy start planowany jest właśnie w Polsce - mówi Dagmara Iwańczuk-Węgrzynek, właściciel agencji Delegata

tyle źródło

Niestety na chwilę obecną program ten nie jest dostępny na platformie NC+. Nikt też dotychczas o takim kanale tam nie słyszał, co niestety nie rokuje dobrze, jeśli chodzi o dołączenie go w przyszłości do oferty tego dostawcy. Mimo wszystko bądźmy dobrej myśli.

Platforma Cyfrowego Polsatu również nie wprowadziła jeszcze programu do własnej oferty.
2 komentarze:

  1. nc+ boi sie dodac taki kanal na rzecz swoich kanalow filmowych(spadek ogladalnosci)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że to nieco inny profil programu niż te, które dostępne są w ofercie NC+ więc nie robiliby sobie konkurencji, a wręcz odwrotnie.

      Usuń