wtorek, 3 czerwca 2014

(Info) "Półka" w (Kul)szafce, czyli o TM-Semic raz jeszcze

Jakiś czas temu wrzucałem na "Półkę" recenzję książki Łukasza Kowalczuka: TM-Semic. Największe komiksowe wydawnictwo lat dziewięćdziesiątych w Polsce. Dziś wracam do tematu, bo okazja jest zacna. Na rynku ukazał się, bowiem drugi numer bezpłatnego magazynu Kulszafka, w którym to tekst ten został opublikowany.

Sama idea tego pisma jest godna wspierania dlatego też o tym piszę. Ukazuje się on co dwa miesiące w wersji elektronicznej i papierowej.

Raz na dwa miesiące oddajemy do Waszych rąk papierowe wydanie KulSzafki, w którym znajdziecie wybrane, najciekawsze artykuły polskich blogerów niezależnych zajmujący się muzyką, kinem, teatrem, grafiką, fotografią, komiksem, sztuką i historią.

Misją zarówno FanPage Fundacji Kulturalna Szafka, jak i tego magazynu jest udostępnienie blogerom przestrzeni do wyrażania swoich opinii na temat kultury i rozrywki, a Tobie drogi czytelniku – ułatwienie dotarcia do nich, a także wielu interesujących zjawisk kulturalnych.

Magazyn Fundacji Kulturalna Szafka jest bezpłatny i starać się będzie pokazać Wam w sposób interesujący (choć bez zadęcia) najciekawsze strony kultury, sztuki i rozrywki.

Numer drugi w całości, w którym znajduje się tekst mojego autorstwa do pobrania TUTAJ.

Wrzucam też skan artykułu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz