wtorek, 11 października 2016

(#Konkurs + audio) Rafał Szłapa ze wznowieniem trzeciego tomu na MFKiG

Rafał Szłapa przyjechał do Łodzi na ostatni MFKiG z nowym wydaniem trzeciej części przygód Blera. Powoli tradycją łódzkiego festiwalu staje się spotkanie autora z czytelnikami przygód o superbohaterze z Krakowa. Poniżej znajdziecie zapis audio tego spotkania. To jednak nie koniec. Dzięki uprzejmości Rafała mam dla Was po raz pierwszy w historii "Półki" konkurs!
Zobaczymy jaki będzie wasz odzew, jeśli przypadnie wam do gustu taka forma rozrywki to będzie się  ona pojawiać pewnie częściej. Rafałowi dziękuję za udostępnienie egzemplarza konkursowego.

Najpierw jednak posłuchajcie co ma do powiedzenia autor serii:Przy okazji pokaże Wam kilka fotografii ze świetnego portfolio, które przywiózł wraz z "Blerami" do Łodzi autor.
Ok i na koniec konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz drugiego wydania komiksu "Bler - Ostatni wyczyn". Na odpowiedzi czekam do piątku (14 10) do godziny 20:00. Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosuję zwycięzce. Odpowiedzi można wysyłać za pomocą:

@ - drozdzewski.j@gmail.com

oraz prywatnych wiadomości na:

Twitter - @Jaroslaw_D

Konkurs nie ma za zadanie pozyskiwać różnego rodzaju "żebrolajków" więc polubienie stron nie jest wymagane ;)

I na koniec pytanie konkursowe:

Swego czasy Rafał Szłapa wydał komiksowy przewodnik - "Kraków śladami Blera". Było w nim opisanych dwanaście autentycznych miejsc, które ukazały się w tomach 1-5. Proszę wymienić przynajmniej sześć z nich.

Powodzenia i miłej zabawy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz