sobota, 2 stycznia 2016

(Patronat) Nowości wydawnicze Sol Invictus Komiks na rok 2016

"Półka" to nie tylko recenzje i zdjęcia wrzucane na FB czy Twittera, ale również próba promocji dobrego komiksu czy to japońskiego czy polskiego, któremu jest to niekiedy szczególnie potrzebne. Z tego powodu z nieukrywaną przyjemnością przyjmuję patronaty medialny dla historii, które zapowiadają się szczególnie ciekawie.Nowy rok zaczynam z kolejnym patronatem. Miło mi poinformować, że nawiązałem współpracę z wydawnictwem Sol Invictus Komiks, dzięki czemu to na "Półce" znajdziecie najnowsze wiadomości o ich planowanych zeszytach. Dziś pierwsza z takowych notek, w której możecie zapoznać się z najbliższymi planami wydawnictwa. Fanów komiksów wydawanych przez SIC, uspokajam, że to nie wszystko co chłopaki planują dla was na zaczęty właśnie rok.

 Warto podkreślić, że poza tytułami, które na rynku są już od jakiegoś czasu jak "Incognito" czy "Lis", znalazło się tez miejsce dla premier.

Krótki przegląd.

Wywiad z Dariuszem Stańczykiem

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Lis #4 – Obława

Odzyskawszy siły po starciu ze Strażnikiem, Gabriel Majewski zaczyna rozumieć, że aby kontynuować przestępcza karierę, musi rozprawić się ze swoim prześladowcą.
Podczas gdy w mediach zaczyna się mówić o tajemniczym "Lisie", młody złodziej postanawia stanąć do walki na własnych warunkach. Nie wie jednak, że tropem Strażnika podąża też nieustępliwy komisarz Zgroza.
Kto w tym rozdaniu okaże się wrogiem a kto nieoczekiwanym sojusznikiem?

Autorzy:
Scenariusz: Dariusz Stańczyk
Rysunek: Dorota Papierska
Tusz i Kolor: Jakub Oleksów

Recenzja Lis #1
Recenzja Lis #2Incognito #7 – Kolory grozy cz. 2

Paweł K. odkrywa tożsamość swojego prześladowcy, jednak w żaden sposób nie poprawia to jego sytuacji. Zastraszony i zapędzony pod mur, Incognito musi samotnie stanąć do walki o własne życie.

Autorzy:
Scenariusz: Piotr Czarnecki
Rysunek i kolor: Łukasz CiżmowskiDinomanta #1 - Prolog

W wyniku globalnej katastrofy cywilizacja człowieka padła na kolana. Ludzkość, zredukowana do poziomu zdziczałych plemion, na nowo musi walczyć z nieposkromioną naturą o swoje miejsce na ziemi.

W tym nieprzyjaznym świecie Perun, wędrowny handlarz, stara się przeżyć kolejny, ponury dzień...

Autorzy:
Scenariusz: Michał Rudzki
Rysunek: Filip Gutowski
Kolor: Iga Stolpe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz