niedziela, 19 lutego 2017

(Ogłoszenia parafialne) Spotkanie z Andrzejem Chyżym i koncertowy konkurs

Dzisiaj dwa krótkie ogłoszenia.


Po pierwsze – wszyscy miłośnicy komiksu z Łodzi i okolic (reszta Polski też mile widziana) widzą się w środę na spotkaniu z Andrzejem Chyżym. Autora przedstawiać specjalnie nie trzeba tym bardziej że całkiem niedawno Wydawnictwo Kurc zaprezentowało czytelnikom album „Samotnik i inne opowieści”. Podczas wydarzenia odbywającego się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Piłsudskiego zaplanowane jest nie tylko spotkanie z autorem i sesja autografów, ale również wystawa oryginalnych pasków komiksowych.Cóż tu dodawać? Ostatnio narzekałem na brak tego typu eventów więc grzechem byłoby się nie pojawić. Obecność obowiązkowa.

Więcej info --> Spotkanie z Andrzejem Chyżym

Druga sprawa to natomiast konkurs ogłoszony przez zaprzyjaźniony portal Czas na Komiks, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert „Superheroes in Concert”! Podczas występu na żywo będzie można posłuchać muzyki m.in. z filmów „Spider-Man”, „Hulk”, „Thor” czy „Avengers”. Zapowiada się niezła gratka.Na czym polega zadanie konkursowe? Oddaje głos organizatorom:

Superheroes in headphones: zadanie konkursowe polega na trafnym dobraniu pary superbohater – utwór muzyczny. Macie pełną dowolność w doborze tak utworu, jak i herosa (lub jego nemezis). Możecie zrobić to dowcipnie, możecie też być poważni, starając się chwycić nas za serca. Możecie odwołać się do tekstu piosenki, nazwy kapeli, czy samego gatunku muzycznego. Docenimy nade wszystko kreatywność i trafną odpowiedź na pytanie: czego słucha ten bohater?
Więcej informacji --> Czas na Komiks 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz